4konekt-logo-szkoła-tańca-hip-hop
  1. START
  2. NOWE MIASTO

Szkoła Tańca 4Konekt


Szkoła Tańca 4Konekt to placówka taneczna - jedna z najszybciej rozwijających się w całym regionie. W chwili obecnej, posiadamy aż dwie wygodne siedziby w Białymstoku: jedną zlokalizowana na osiedlu Dziesięciny, a drugą na osiedlu Nowe Miasto. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie poparte licznymi i wielkimi osiągnięciami naszych instruktorów oraz uczniów.

Doskonalimy umiejętności, współpracując z najlepszymi tancerzami i choreografami z Polski, Europy i Świata w różnych technikach tańca. 4Konekt działa w przyjemnej przestrzeni - posiada komfortowo wyposażone sale oraz warunki odpowiednio dostosowane do pracy i rozwoju dla każdego artysty.

Właścicielką Szkoły Tańca 4Konekt jest doświadczona pedagog, instruktor, choreograf, tancerka, artystka od wielu lat działająca na rzecz edukacji i rozwoju tańca ulicznego w Białymstoku - Magdalena "Surwi" Rostkowska.

Wszystkie zajęcia są odpowiednio dopasowane do wieku uczestników oraz do poziomu ich umiejętności tak, aby stosowane przez nas metody nauczania przynosiły jak najlepsze efekty w pracy grupowej i indywidualnej. Każdy, kto chciałby rozpocząć swoja przygodę z tańcem lub ją kontynuować, znajdzie u nas wsparcie.
W naszej ofercie znajdują się zajęcia takie jak:
Hip-Hop
Locking
Break Dance
Jazz Dance
Taniec Współczesny
Akrobatyka
Świadomość Ciała
Mażoretki
Cheerleaderki
Baby Dance
High Heels
Waacking
House
Taniec Użytkowy
Latino Solo
Kurs Pierwszego Tańca

Obecnie Szkołę Tańca 4Konekt reprezentuje wiele grup tanecznych o różnym stopniu zaawansowania w tym aż 7 renomowanych grup: POPROSTU SQUAD, MIKA TEAM, MAD FLAVA, CATCH THE FLOW, BRAVE CREW, 4JAZZ, NEW FORINKI oraz wyjątkowa ekipa tańczących i wielokrotnie nagrodzonych rodziców FAFARAFA! Nasi tancerze zdobyli wiele cennych osiągnięć na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej zdobytych grupowo oraz solowo.

Nasza misja


Dbamy o jakość pracy, integrację, zdrową rywalizację oraz o szacunek do każdego twórcy, artysty i sztuki. Wierzymy, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu, wsparciu, wytrwałości, systematyczności oraz konsekwencji i odpowiedzialności jesteśmy w stanie osiągnąć wyznaczone cele i spełniać najskrytsze marzenia. Każdy sukces oraz porażkę traktujemy jako nasze najcenniejsze lekcje budujące naszą świadomość oraz wyjątkowość.

Od lat kształcimy dzieci oraz młodzież uzdolnioną tanecznie, która ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć zdobytych solowo i grupowo na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Stale rozwijamy się, poszukujemy i otwieramy na nowe wyzwania oraz przygody. Ryzykujemy i podążamy za różnymi formami ekspresji oraz wyrazu scenicznego. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju działania artystyczne promujące kulturę i sztukę w naszym mieście, kraju i poza jego granicami. Aktywnie uczestniczymy w wspieraniu działań polskiej i zagranicznej sceny tańca oraz wymianie doświadczeń, która wzbogaca nas o wiedzę i nowe doznania.

Organizujemy warsztaty i wydarzenia, które mają na celu pogłębianie wiedzy i doskonalenie się w różnych stylach tańca m.in.: walki taneczne, jam-y, warsztaty, festiwale, spektakle, projekty taneczne, projekty interdyscyplinarne i charytatywne.

Jak działamy?


Całym sercem angażujemy się w to co robimy

Dzielimy się ze wszystkimi wiedzą i doświadczeniem

Poświęcamy każdemu tyle czasu i uwagi ile potrzebuje

Tworzymy zgraną grupę i cudowną atmosferę

Oferta


GRUPY POCZĄTKUJĄCE LUB GRUPY OPEN
BABY DANCE (3-4 lata)
TANECZNY MIX (4-6 lat)
BALET (4-5 lat)
BALET (6-7 lat)
HIP-HOP (5-6 lat)
HIP-HOP (7-9 lat)
HIP-HOP (10-12 lat)
HIP-HOP OPEN (młodzież 13+)
HIP-HOP STUDENT (18+)
HIP-HOP (dorośli 30+)
CHOREO CLASS (Open)
HOUSE DANCE (Open)
JAZZ DANCE KIDS (8-11 lat)
JAZZ DANCE OPEN (12+)
JAZZ DANCE DOROŚLI (dorośli 30+)
AKROBATYKA KIDS (6-9 lat) )
AKROBATYKA JUNIOR (10-14 lat)
BREAK DANCE KIDS (5-7 lat)
BREAK DANCE (8-12 lat)
MAŻORETKI / CHEERLEADERKI (6-9 lat)
LATINO SOLO (7-9 lat)
LATINO SOLO (10-14 lat)
LATINO SOLO (18+)
TANIEC TOWARZYSKI (dorośli w parach)
LATINO SOLO (dorośli)
KURS PIERWSZEGO TAŃCA (zapisy od grudnia - zajęcia ruszają od lutego)

GRUPY ZAMKNIĘTE (MID** / PRO***)
NEW FORUSIE** (Mażoretki / Cheerleaderki / 6-9 lat)
NEW FORINKI*** (Mażoretki / Cheerleadeki / 10-14 lat)
JAZZ ANGELS** (Jazz Dance / 8-11 lat)
JAZZ JUNIOR** (Jazz Dance / 11-14 lat)
AKROBATYKA ZAAWANSOWANA**/*** (10-14 lat)

ORGANIZUJEMY
Warsztaty taneczne oraz panele dyskusyjne z tancerzami i choreografami z kraju i świata
Wydarzenia taneczne (jamy taneczne, spektakle, projekty taneczne, pokazy, spotkania integracyjne)
Wyjazdy na obozy taneczne organizowane przy współpracy z najlepszymi szkołami tańca na terenie Polski i Europy
Wyjazdy na konkursy, turnieje, festiwale, projekty taneczne, warsztaty
Imprezy lokalne promujące artystów działających na rzecz promowania kultury ulicznej

WSPÓŁPRACA - oferujemy rzetelne oraz profesjonalne podejście i wsparcie podczas:
Prowadzenia zajęć tanecznych oraz warsztatów tanecznych
Prowadzenia grupowych i indywidualnych lekcji w różnych stylach tańca
Tworzenia choreografii, projektów tanecznych na indywidualne zlecenie
Organizowania profesjonalnych występów tanecznych
Tworzenia projektów o charakterze interdyscyplinarnym
Wspierania akcji charytatywnych oraz wszelkiego rodzaju działań na rzecz promocji kultury i sztuki
Wspierania wydarzeń kulturalnych mających na celu integrację środowisk twórczych

Rozkład zajęć i Cennik


Rozkład Zajęć

Cennik

Kadra


kacper-złotkowski-4konekt

Kacper "Kangur" Złotkowski

AKROBATYKA

Jestem licencjonowanym instruktorem breakingu i akrobatyki, dalej czynnym bboyem biorącym udział na zawodach na regionie Polski i Europy. Mam na swoim koncie wiele osiągnięć oraz zdobytych doświadczeń dzięki wyjazdom na zawody, warsztaty i szkolenia.

Lubię również, próbować nowych rzeczy i zdobywać nowe doświadczenia i mam na swoim koncie udział w spektaklach w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku oraz w Operze i Filharmonii w Białymstoku:
„Romeo i Julia" reż. Katarzyny Deszcz
„Hobbit" reż. Grzegorza Suskiego
„Wolne Dziecko" reż. Mateusza Sacharzewskiego
„Trzech Budrysów” reż. Wojciecha Blaszko

radosław-kamiński-4konetk

Radosław "Radzias" Kamiński

BREAK DANCE

Reprezentant ekipy Polski Obiad. Swoją przygodę z breakingiem rozpoczął w 2010 r. Od tej pory czynnie uczestniczy w zawodach i warsztatach na terenie całego kraju. Jednak ruch inspirował go już od najmłodszych lat życia. Już w szkole podstawowej interesował się freeruningiem i akrobartyką. Ukończył kurs na instruktora tańca. Regularnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na terenie Białegostoku i Ostrowi Mazowieckiej. Aktualnie poświęca się tematowi soft acrobatics, słuchaniu i zrozumieniu własnego ciała oraz w dalszym ciągu doskonali swój breaking.

paulina-wroblewska-4konekt

Paulina "Polly" Wróblewska

HIP-HOP / CHOREO / HOUSE

Na pierwszą lekcje tanca trafiłam do ogniska baletowego w wieku 6 lat. W szkole podstawowej miałam okazje trenować taniec towarzyski. W 2005 roku rozpoczęłam przygodę z formacjami grupowymi specjalizujacych sie w hip hopie oraz początkowo nazwane LA Style/New Age - dziś nazywane choreografiami. Indywidualnie trenuję hip hop i house, a dodatkowo próbuję innych styli jak whacking, popping, dancehall,jazz, współczesny. Każdy z tych elementów buduje mój niepowtarzalny styl. Dobrze się czuję zarówno w choreografii jak i freestylu, staram się łączyć te dwa światy. Swoje umiejętności zawdzięczam niezliczonym warsztatom z pionierami tańca z całego świata. Jestem jednocześnie instruktorem i nieustającym uczniem. Uwielbiam stale podnosić kwalifikacje, inspirować się i uczyć nowych rzeczy.

Wśród moich osiągnieć mogę wymienić: miejsca na podium na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach m.in.: Rytm Ulicy i Wirująca Strefa, Street noise w kategorii formacje & All Syles, wykonanie oprawy tanecznej wokalistów w Voice of Poland, X-factor i Mam talent, udział w półfinale 1edycji Got to dance, grę w spektaklu tanecznym Metropolish w reżyserii Jarosława Stańka, grę w spektaklu tanecznym "Aż Kobieta" w reżyserii Marty Molskiej, spektakl "Trzech Budrysów " w reż. Wojciecha Blaszko i Marcina Rogala, oprawa artystyczna pokazów mody Dagmary Czarneckiej oraz Elwiry Horosz, bycie częścią zespołu choreografów odpowiedzialnych za choreografie podczas Ogólnopolskiego festiwalu piosenki tanecznej w Olsztynie transmitowanego w TV gdzie stworzyliśmy około 30 choreografii, uczenie młodzieży na międzynarodowych obozach, Tytuł Instruktora Roku.

Klaudia Jałosińska -4konekt

Klaudia Jałosińska

HIP-HOP / DANCE

Ze Światem tanecznym jestem związana od 5 roku życia. Próbowałam wiele styli tańca ale hip hop przez 15 lat nigdy mnie nie opuścił. Tańczę w Ekipie MAD FLAVA ,którą prowadzi wspaniała Magdalena Surwi Rostkowska. To właśnie z nimi jeżdżę po całej Polsce i uczestniczę w zawodach i obozach. Miałam również przygodę z Waackingiem w ekipie Divas. Szkoliłam się u różnych tancerzy Polskich jak i zagranicznych. Bardzo lubię pracować z dziećmi jak i z osobami starszymi. Kocham obserwować osoby ,które również wkraczają w świat taneczny tak jak ja kiedyś. Na zajęciach staram się przekazać moje zamiłowanie do tańca, energię, swobodę i szczęście.

kamila-barnaowska-4konekt

Kamila Baranowska

MAŻORETKI / CHEERLEADERKI

Z ruchem i tańcem związana od 19 lat. Ambitna i bardzo pracowita. Nadal rozwija swoje umiejętności biorąc udział m.in w szkoleniach cheerleaderskich i mażoretkowych w Polsce i zagranicą. Uwielbia przekazywać zdobytą wiedzę dzieciom i współpracować z młodzieżą.

Ma na swoim koncie wiele tytułów, m.in :
wielokrotny Mistrz Regionu Północno-wschodniego w latach 2012-2019 w solo pompon
Mistrz Regionu Północnego w 2016r. w kategorii formacja baton
Mistrz Polski w 2018r. w kategorii miniformacja pompon
Mistrz Regionu Północno-wschodniego w 2023 r.w kategorii formacja pompon
Wicemistrz Regionu Północno-wchodniego w 2023r. W kategorii miniformacja baton

Organizuje i prowadzi także warsztaty mażoretkowe i cheerleaderkowe na terenie Polski. Jej mottem życiowym jest cytat " Rób to co kochasz, kochaj to co robisz "

marcin-bartyś-4konekt

Marcin Bartyś

TANIEC TOWARZYSKI

Wieloletni tancerz i instruktor tańca towarzyskiego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 6 lat. Tancerz posiadający klasę taneczną S w obu stylach tanecznych. Mistrz Świata Formacji Tanecznych WDC. Aktualny finalista Mistrzostw Polski w tańcach standardowych, półfinalista w tańcach latynoamerykańskich oraz 10 tańcach. Wielokrotny Mistrz Okręgu Podlaskiego w obu stylach. Od kilku lat związany z trenowaniem sportowych par tanecznych. Uczestnik wielu projektów tanecznych oraz programów telewizyjnych tj.: 'Jaka to melodia'. Instruktor tańca towarzyskiego dla dzieci oraz dorosłych. Swoją pasją stara się zaszczepić każdego!

sandra-mordasewicz-4konekt

Sandra Mordasewicz

HIP-HOP KIDS

Z tańcem związana jestem od najmłodszych lat. Przeszłam przez wiele styli tanecznych. Ponad 10 lat poświęciłam dla hip hopu tańcząc w ekipie PoProstu Squad pod czujnym okiem Magdaleny Surwi Rostkowskiej, zdobywając wiele sukcesów w skali ogólnopolskiej. Szkoliłam się u uznanych tancerzy i choreografów polskiej jak i zagranicznej sceny tanecznej w różnych stylach Street Dance m.in u Icee, Niako, Batalla, Lumi, Andrey Stylez, Joseph Go, Mr Youtube, Zolski, Żurek.

Od 3 lat rozwijam się również w rozumieniu tańca od strony świadomości ciała, poznaje przez to nowe rozwiązania i pomysły na odkrywanie ruchu.

Brałam również udział w projektach kończonych się spektaklami w choreografii Anny Sawickiej-Hodun „Tu i Teraz. Uśpieni w zdarzeniach” i „AutoportreTY”.

Bardzo lubię prace z dziećmi, ponieważ taniec z gromadką wulkanów energii, z uśmiechami na twarzach oraz przyglądanie się ich rozwojowi, to wielki zastrzyk wdzięczności i pozytywnej energii dla mnie. Staram się przekazywać na zajęciach dużo miłości do tańca oraz wolność i swobodę w wyrażaniu siebie przez ruch w tańcu.

zuzanna-sienkiewicz-4konekt

Zuzanna Sienkiewicz

JAZZ DANCE

Wieloletnia tancerka i instruktorka tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku przedszkolnym, następnie tańcząc w grupie tanecznej zdobywała nagrody zarówno na turniejach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. W swojej karierze tanecznej przechodziła przez wiele styli tanecznych - disco, hip hop, taniec towarzyski, aż w końcu zakochała się w jazzie i od tamtej pory zaraża swoją pasją innych. Swoje doświadczenie instruktorskie buduje od 6 lat, prowadząc zajęcia taneczne zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Na zajęciach tanecznych ceni sobie przyjazną atmosferę, indywidualnie podchodzi do tancerzy i stara się ich inspirować do rozwijania swoich umiejętności tanecznych.

Skontaktuj się


z nami poprzez media społecznościowe, telefonicznie albo napisz e-mail ze swojego konta lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego (*pola wymagane).

Korzystanie z formularza kontaktowego jednoznaczne jest z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony na czas obsługi danego zapytania.